Energizující duo péče o vlasy a pokožku hlavy od Natucain

Fenoménem posledních let je holistický přístup v oblasti péče o vlasy, tělo a pleť. Tento přístup se dívá na tělo jako celek a říká, že všechny části jsou vzájemně propojené a závislé. Rovnováhu lze dosáhnout pouze tehdy, pokud všechny části fungují tak, jak mají.

Péče o tělo a vlasy by proto měla být přirozená a zároveň dostatečně účinná. V případě vlasů to rozhodně nezachrání pouze jeden produkt, je třeba se podívat na všechny faktory, které mohou stav vlasů ovlivnit: kosmetické produkty, životní styl, stres, strava i emoce. Nalezení správné rovnováhy ve všech směrech v kombinaci s vhodnými produkty vám pomůže zajistit správný směr pro růst zdravých vlasů a udržení dobré kondice pokožky hlavy.

Šampon a kondicionér skvěle doplní vaši holistickou vlasovou rutinu

Značka Natucain nově uvádí na trh dva pečující a energizující produkty pro vaše vlasy a pokožku hlavy. Nové veganské duo vlasové péče Natucain se skládá z šamponu a kondicionéru. Při použití s vlasovým tonikem tyto produkty podporují růst vlasů a dokonale doplňují produktové portfolio pro holistickou péči o vlasy. Oba produkty jsou zcela bez obsahu silikonů a sulfátů, což usnadňuje vlasové pokožce absorbovat aktivní složky pro silné a zdravé vlasy.

Tyto dva pečující produkty jsou, stejně jako revoluční tonikum prosti vypadávání vlasů Natucain, založeny na unikátní patentované technologii kmenových buněk MKMS24. Tato jedinečná složka je vyrobena z rostlinných složek, jako je čočka, bambus a tymián, a stimuluje růst vlasů přímo u kořínků, prodlužuje jejich anagenní růstovou fázi a zkracuje fázi telogenní. V kombinaci s kofeinem a dalšími superpotravinami dosahuje nový šampon a kondicionér optimálních výsledků.

SH&CD2

Proč je kofein tak významnou složkou pro růst vlasů?

Stejně jako nás povzbudí během vychutnávání ranní kávy, kofein dopřeje podobný povzbudivý účinek i našim vlasům. Kofein působí zejména v anagenní fázi růstového cyklu vlasů, během které jsou vlasové folikuly zásobeny živinami z pokožky hlavy. Kofein podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy, která je nezbytná pro zdraví vlasových folikul. Tím pomáhá zmírňovat vypadávání vlasů. Kofein je bohatý na antioxidanty, ale má také pozitivní vliv na tvorbu bílkovin a keratinu, díky kterým jsou vlasy silnější a zdravější.

Složení nabité superpotravinami

Kromě energizujícího kofeinu obsahují šampon a kondicionér Natucain řadu superpotravin bohatých na vitamíny a antioxidanty, které pečují o všechny typy vlasů.

  • KURKUMA – čistí a pomáhá snižovat oxidační stres. Chrání před narušením vlasového vlákna a jeho lámání. Kurkuma také dodává folikulům základní živiny.
  • AMARANT – obsahuje lysin, který posiluje vlasové folikuly.
  • CHIA SEMÍNKA – jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, antioxidanty, minerály a vitamíny, všechny cenné živiny, které zabraňují ztrátě hydratace a lámavosti. Posilují a pečují o vlasové vlákno, výsledkem jsou krásné lesklé vlasy.
  • QUINOA – je bohatá na minerály, vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Tato vyživující složka hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení.
  • ZÁZVOR – podporuje krevní cirkulaci, které stimuluje vlasové folikuly. Pomáhá zkrotit krepaté vlasy a dodává jim neuvěřitelnou hebkost.

 JM_9124

Ideální rutina – 3 kroky ke krásným a hustým vlasům

Jak bylo řečeno již na začátku, holistický přístup není postaven na používání jednoho produktu. Kromě pravidelné hydratace, zdravé životosprávy, pravidelného pohybu a péči o vaši psychiku doporučujeme zařadit i vlasovou rutinu Natucain. Pouhé 3 kroky vám pomůžou udržet vaši pokožku hlavy zdravou a plnou živin pro dosažení zdravých a hustých vlasů.

KROK 1 – ČIŠTĚNÍ: Šampon Natucain

Šampon revitalizuje a jemně čistí vlasy a pokožku hlavy. Naneste malé množství do mokrých vlasů, promasírujte, nechte chvilku působit a důkladně opláchněte.

KROK 2 – POSÍLENÍ: Kondicionér Natucain

Kondicionér revitalizuje a posiluje vlasy, usnadní jejich rozčesávání a připraví je na závěrečné ošetření tonikem a finální styling. Naneste na umyté vlasy šamponem, nechte působit 10 min a důkladně opláchněte.

KROK 3 – PODPORA RŮSTU: Vlasové tonikum proti vypadávání vlasů Natucain

Čistá a revitalizovaná pokožka hlavy teď může nejlépe vstřebat účinné látky z vlasového tonika Natucain. Naneste 2x denně (ráno a večer) na místa postižené ztrátou vlasů a dobře vmasírujte.

Šampon a kondicionér voní po bambusu a mátě, tato vůně je osvěžující a působí povzbudivě, sprchování se stane reviztalizujícím zážitkem. Všechny složky použité v produktech jsou přírodního původu – šampon je z 94 % přírodního původu, zatímco složky kondicionéru jsou až z 99 % přírodní.

Hýčkejte vaše vlasy a pokožku hlavy díky nové péči Natucain. Tato kvalitní vlasová péče bez obsahu silikonů podporuje účinky tonika pro růst vlasů Natucain. Výsledkem budou zdravé, hydratované a posílené vlasy, jejich lepší růst a méně vypadávání.

2021-308-F_New Flag_Packshots_031