Pohled na vypadávání vlasů u žen: příčiny a řešení pro rychlejší růst vlasů

Pohled na vypadávání vlasů u žen: příčiny a řešení pro rychlejší růst vlasů

Vlasy jsou pro ženy nepopiratelně důležité a mohou jim sloužit jako zdroj sebevědomí v každodenním životě. Vypadávání vlasů proto pro ženy působí nepochybně děsivým dojmem. V určitém kontextu je však vypadávání vlasů zcela normální, například během mytí nebo rozčesávání. V průměru ztrácíme asi 100 vlasů denně a jde o přirozený proces, který se vyskytuje v různých fázích růstu vlasů. Pokud však máte pocit, že ztrácíte mnohem více vlasů a častěji, může se jednat o naléhavý problém.

Pokud se vaše vlasy zdají tenčí a trápí vás časté lupy, může se jednat o příznaky rychlého vypadávání vlasů. Za vypadáváním vlasů u žen stojí mnoho příčin a důvodů, včetně genetických dispozic, alopecie, stresu, věku a hormonálních změn. Naštěstí existuje produkt, který je schopný zastavit vypadávání a znovu nastartuje stimulaci růstu vlasů, díky spojení vědy a přírody – NATUCAIN. 

Nejnovější vědecké poznatky odhalily, že kombinace přírodních složek může pomoci rychle stimulovat růst vlasů. Vlasové tonikum na podporu růstu vlasů NATUCAIN je dokonalou kombinací vědy a přírodních látek. Patentovaná účinná látka snižuje vypadávání vlasů a viditelně stimuluje růst vlasů. Účinná látka obsahující výtažky z bambusu, tymiánu a čočky, získanými z technologie kmenových buněk, dokáže stimulovat růst vlasů o 93 %. Mnoho přípravků na růst vlasů na trhu používá ve svých složkách hormony, u kterých bylo prokázáno, že způsobují škodlivé vedlejší účinky.  NATUCAIN stimuluje růst vlasů zcela bez hormonů, a tedy bez jakýchkoliv prokázaných vedlejších účinků.

Zde je několik malých tipů a triků, jak zabránit zbytečnému vypadávání vlasů. Pečujte o své mokré (a suché!) vlasy. Dokonce i husté, silné vlasy reagují negativně na tahání a mechanické namáhání. Pouhý přechod na kvalitní kartáč na vlasy může často pomoci chránit vaše vlasy a znovu jim dopřát hustější texturu. Jak jistě víte, čím více si vlasy upravujete teplem, tím větší poškození způsobujete. Pokud tedy dokážete snížit nebo omezit používání tepelných nástrojů, jako např. žehličky nebo kulmy, ochráníte své vlasy před zbytečným poškozením. Dobrá a vyvážená strava je také klíčem ke zdravým vlasům. Nejen vaše tělo, ale i vaše vlasy potřebují čerstvé potraviny, vitamíny a minerály pro obnovu buněk. A co je nejdůležitější, vaše vlasy potřebují vodu! Hydratace vašeho těla zároveň vyživí i vaše vlasy.