Wow Brows: Proč miluji naše přírodní sérum pro růst obočí Natucain!

V pubertě jsem si stejně jako všichni moji kamarádi začala trhat obočí. Každý den jsem pečlivě kontrolovala, zda se neodváží vykouknout další nový chloupek, abych ho okamžitě odstranila. Moje tenké obočí pro mě bylo posvátné. To ale dnes již nefrčí. Dnes je oblíbené spíše husté, divoké obočí. Stalo se tak i díky supermodelce Cara Delevingne, která svým výrazným obočím nasadila před časem na mezinárodních přehlídkových molech novou laťku pro styling obočí. Velmi mě tím inspirovala a změnila mé vnímání obočí. Díky tomu jsem se začala díval úplně jinak na portréty Fridy Kahlo, a také jsem se při rozhovoru s kamarádkou přistihla, jak intenzivně hledím na její obočí. Celý tento trend byl pro mě inspirací, a díky němu se zrodilo naše přírodní sérum pro růst obočí Natucaine. Jsem na náš produkt hrdá, protože obočí rámuje náš obličej a je nezbytné pro výraznou mimiku. Natucain tak může mnoha ženám (i mužům) pomoci dosáhnout výraznější mimiky, protože naše obočí je k tomu nezbytné.

 

Co pomáhá růstu obočí?

Kvalitní růst obočí má na svědomí především zdravý životní styl. Jedná se však o milimetrové krůčky: obočí vyroste asi o 1 mm za týden. V závislosti na genetice může být růst trochu rychlejší nebo trochu pomalejší. Pozitivně působí na růst i vitamíny a minerály. Třeba takové müsli k snídani je naprosto ideální, protože ovesné vločky, ořechy a mléko mají vysoký obsah biotinu. Železo a zinek jsou také velmi důležité pro růst vlasů. A nemusím ani zdůrazňovat, jak důležité je dostatečně pít. Přesto se často setkáváme jen s jemným, tenkým obočím. To může mít mnoho příčin, například příliš mnoho poškozených vlasových papil v důsledku dlouhodobého a intenzivního vytrhávání. Léky, např. antibiotika, mohou také výrazně omezit růst obočí. V tom případě doporučuji láskyplnou péči a produkty podporující růst.

 

Přirozená cesta k výraznější mimice.

O ikonickém obočí Caren Miosga už toho bylo napsáno hodně. To samo o sobě ukazuje, jak významné je obočí pro mimiku naší tváře. Obočí je pro naši komunikaci velmi důležité. Během několika sekund můžeme obočím vyjádřit srdečný (nebo nepříliš radostný) pozdrav. Avšak i ti, kteří žijí velmi zdravě, vyhýbají se stresu, pijí hodně vody a denně pečují o své obočí, mohou potřebovat dodatečnou podporu jeho růstu. V každém případě by tato podpora měla být přírodního původu a bez hormonů, z nichž některé mají silné vedlejší účinky a mohou ovlivnit hormonální rovnováhu našeho těla. Protože obočí je také jedním z našich největších a nejcitlivějších orgánů: je totiž součástí naší kůže. Již léta pracuji s nejmodernějšími biotechnologiemi. To mi umožnilo vytvořit sérum z výtažků z bambusu, tymiánu a čočky. Kořínku chloupku dodává nejvýznamnější živiny, které jsou důležité zejména pro růstovou fázi obočí. Vždy mě ohromovalo, jak příroda dokáže pomáhat našemu tělu. I proto zásadně odmítám používání hormonů, silikonů, parabenů a/nebo sulfátů.

 

Minimální snaha – maximální výsledek.

Pokud budete o své obočí pečovat ráno i večer růstovým sérem Natucain, uvidíte první výsledky již po krátké době, a to během 6-8 týdnů. Po několika týdnech může stačit k podpoře růstu pouze jedna aplikace za den. Tuto aplikaci lze velmi snadno skloubit s ranní masáží obličeje. První tah vedeme od středu čela směrem ven, a poté pár tahů od kořene nosu podél obočí směrem ven. Po takovéto masáži se cítím vitální a svěží pro celý den. Pokud jsem trochu unavená, přidám ještě pár jemných tahů kolem očí. To dokáže zázraky! Můj tip: Zkuste to! Podpora růstu obočí může být zábavná!

Mimochodem, při mém bádání na téma obočí jsem objevila i nové cestovatelské cíle. Střední Asie je nyní na mém cestovatelském seznamu. Ženy, která mají srostlé obočí tam jsou považovány za místní ideál krásy. Bude mi ale chvíli trvat, než se do Střední Asie podívám, a tak se při nejbližší příležitosti vypravím do nizozemského Assenu a podívám se na výstavu Fridy Kahlo v muzeu Drents.