Dr.Stefanie Seyda hovoří o Natucainu

 NC_Website_500x500_0004_IMG_3559

CO TĚ INSPIROVALO PŘI VÝVOJI NATUCAINU?

Patřím k fanouškům kosmetiky s účinnými látkami. Zde se dokonale snoubí medicína a biochemie. Už v roce 2008 jsem spolupracovala na prvním uvedení na trh prostředku pro růst řas a v té době jsem se také toho hodně dozvěděla o trhu s kosmetickými výrobky, především o přáních zákazníků. Jako lékařka vím, co napomáhá růstu vlasů a jejich krásnému vzhledu, a díky těmto znalostem může být tolik lidí krásnějších a šťastnějších.

 

MUSELA JSI PŘI VÝROBĚ PRODUKTU ČELIT NĚJAKÝM ZVLÁŠTNÍM VÝZVÁM?

Chtěli jsme vyvinout a najít dokonalou recepturu a inovativní trvanlivé molekuly. Trvá 8-10 týdnů, než se vlas v kořínku vyvine tak, aby byl vidět. To je docela dlouhá doba. Proto jsme použili další aktivní účinné látky, aby byly první úspěchy viditelné už v překlenovacím období. To znamená, že po 3-4 týdnech dochází ke snížení vypadávání vlasů a posílení vlasové struktury.

 

KTERÁ HLAVNÍ SLOŽKA V NATUCAINU PODPORUJE RŮST VLASŮ?

MKMS24 je komplex účinných látek z bambusu, čočky a tymiánu, který díky biochemickému procesu rozvíjí svou vysokou účinnost. Vlas může správně vyklíčit, pouze pokud je vlasový kořínek dobře vyživován.

 

JAK SE NATUCAIN LIŠÍ OD JINÝCH PRODUKTŮ DOSTUPNÝCH NA TRHU?

Natucain se nanáší na pokožku hlavy a působí tam, kde to tělo potřebuje: u kořínků vlasů. Naše nezávislé studie potvrzují účinnost preparátu u 90 % všech uživatelů.

 

PROJEVUJE SE VYPADÁVÁNÍ VLASŮ U MUŽŮ A ŽEN ROZDÍLNĚ?

Z emocionálního hlediska to má rozhodně velmi odlišné důsledky. Muži vždy najdou „parťáky se stejným problémem“ a koneckonců s holou hlavou lze také vypadat „cool“. Pokud jde o ženy, podle mého názoru se to podařilo pouze Sinéad O’Connor a Caře Delevingne. Náš produkt funguje stejně dobře u žen i u mužů.