Natucain set šampon & kondicionér

1 558 Kč
Natucain balicky obrazek na e shop shampoo & conditioner
1 558 Kč 1 499 Kč
Skladem

Natucain pečující a energizující produkty pro vaše vlasy a pokožku hlavy. Toto veganské duo vlasové péče Natucain se skládá z šamponu a kondicionéru. 

Oba produkty jsou zcela bez obsahu silikonů a sulfátů, což usnadňuje vlasové pokožce absorbovat aktivní složky pro silné a zdravé vlasy. Oba produkty obsahují složení přírodního původu MKMS24, kofein a superpotraviny. 

Produkty voní po bambusu a mátě, tato vůně je osvěžující a působí povzbudivě, mytí vlasů se tím stane revitalizujícím zážitkem. Všechny složky jsou přírodního původu – šampon je z 94 % přírodního původu a složky kondicionéru jsou až z 99 % přírodní.

Obsah setu: Natucain šampon 300ml a Natucain kondicionér 300ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyživující superpotraviny: 

Spolu s klíčovou aktivní složkou kofeinem obsahují oba produkty i další superpotraviny jako je kurkuma, semínka amarantu, chia semínka, semínka quinoy a zázvorový extrakt, které čistí
a pečují o všechny typy vlasů.

  • Extrakt z kurkumy vlasy čistí a pomáhá snižovat oxidační stres. Chrání před narušením vlasového vlákna a jeho lámání. Kurkuma také dodává folikulům základní živiny.

  • Extrakt ze semínek amarantu obsahuje lysin, který posiluje vlasové folikuly.

  • Extrakt z chia semínek je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, antioxidanty, minerály a vitamíny, všechny cenné živiny, které zabraňují ztrátě hydratace a lámavosti. Posilují a pečují o vlasové vlákno, výsledkem jsou krásné lesklé vlasy.

  • Extrakt ze semínek quinoy je bohatý na minerály, vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Tato vyživující složka hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení.

  • Extrakt ze zázvoru podporuje krevní cirkulaci, které stimuluje vlasové folikuly. Pomáhá zkrotit krepaté vlasy a dodává jim neuvěřitelnou hebkost.

 Více na našem blogu NATUCAIN BLOG