Natucain set šampon & kondicionér & tonikum

ZDARMAZDARMA 4 132 Kč
Natucain balicky obrazek na e shop shampoo & conditioner & serum 100 ml
4 132 Kč 3 499 Kč
Skladem

Natucain pečující a energizující produkty pro vaše vlasy a pokožku hlavy spolu s vlasovým aktivátorem tvoří silnou trojici pro podporu růstu a zdraví vašich vlasů.

Všechny produkty jsou zcela bez obsahu silikonů a sulfátů. Použití šamponu usnadníte vlasové pokožce absorbovat aktivní složky z vlasového tonika pro maximálně zdravé vlasy a eliminaci vypadání vlasů. Oba produkty obsahují složení přírodního původu MKMS24, kofein a superpotraviny. 

Pečující řada voní po bambusu a mátě, tato vůně je osvěžující a působí povzbudivě, mytí vlasů se tím stane revitalizujícím zážitkem. Všechny složky jsou přírodního původu – šampon je z 94 % přírodního původu a složky kondicionéru jsou až z 99 % přírodní.

Set obsahuje: Natucain šampon 300ml & Natucain kondicionér 300ml & Natucain aktivní tonikum 100ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyživující superpotraviny v šamponu a kondicionéru: 

Spolu s klíčovou aktivní složkou kofeinem obsahují šampon a kondicionér i další superpotraviny jako je kurkuma, semínka amarantu, chia semínka, semínka quinoy a zázvorový extrakt, které čistí a pečují o všechny typy vlasů.

  • Extrakt z kurkumy vlasy čistí a pomáhá snižovat oxidační stres. Chrání před narušením vlasového vlákna a jeho lámání. 

  • Extrakt ze semínek amarantu obsahuje lysin, který posiluje vlasové folikuly.

  • Extrakt z chia semínek je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, antioxidanty, minerály a vitamíny, všechny cenné živiny, které zabraňují ztrátě hydratace a lámavosti. 

  • Extrakt ze semínek quinoy je bohatý na minerály, vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Tato vyživující složka hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení.

  • Extrakt ze zázvoru podporuje krevní cirkulaci, které stimuluje vlasové folikuly. Pomáhá zkrotit krepaté vlasy a dodává jim neuvěřitelnou hebkost.

    Natucain vlasové tonikum 100% přírodního původu, které zlepšuje růst vlasů o 93% a snižuje jejich vypadávání o 90%. Základem je technologie MKMS24, která je obsažená v přípravku Natucain. Jedná se o přelomovou aktivní složku, která je tvořená ingrediencemi 100% přírodního původu, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čím redukuje vypadávání vlasů a vede k jejich lepšímu růstů. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů!  Více o Natucain vlasovém aktivátoru. 

Více na našem blogu NATUCAIN BLOG