Natucain set - šampon + kondicionér + hair activator

Novinka
ZDARMAZDARMA
Natucain obrazek na e shop 2
3 499 Kč
Skladem

Tento výhodný set obsahuje:
1x šampon (300ml) + 1xkondicionér (300ml)
1x tonikum pro růst vlasů (100ml)

  • 0% silikonů  a sulfátů
  • podporuje přirozenou aktivaci růstu vlasů
  • složení přírodního původu MKMS24, kofein a superpotraviny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyživující superpotraviny v šamponu a kondicionéru: 

Spolu s klíčovou aktivní složkou kofeinem obsahují šampon a kondicionér i další superpotraviny jako je kurkuma, semínka amarantu, chia semínka, semínka quinoy a zázvorový extrakt, které čistí
a pečují o všechny typy vlasů.

  • Extrakt z kurkumy vlasy čistí a pomáhá snižovat oxidační stres. Chrání před narušením vlasového vlákna a jeho lámání. Kurkuma také dodává folikulům základní živiny.

  • Extrakt ze semínek amarantu obsahuje lysin, který posiluje vlasové folikuly.

  • Extrakt z chia semínek je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, antioxidanty, minerály a vitamíny, všechny cenné živiny, které zabraňují ztrátě hydratace a lámavosti. Posilují a pečují o vlasové vlákno, výsledkem jsou krásné lesklé vlasy.

  • Extrakt ze semínek quinoy je bohatý na minerály, vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Tato vyživující složka hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení.

  • Extrakt ze zázvoru podporuje krevní cirkulaci, které stimuluje vlasové folikuly. Pomáhá zkrotit krepaté vlasy a dodává jim neuvěřitelnou hebkost.


    Natucain vlasové tonikum 100% přírodního původu, které zlepšuje růst vlasů o 93% a snižuje jejich vypadávání o 90%. Základem je technologie MKMS24, která je obsažená v přípravku Natucain. Jedná se o přelomovou aktivní složku, která je tvořená ingrediencemi 100% přírodního původu, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čím redukuje vypadávání vlasů a vede k jejich lepšímu růstů. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů!