O značce

NATUCAIN

VŠECHNY PRODUKTY NATUCAIN OBSAHUJÍ INGREDIENCE 100% PŘÍRODNÍHO PŮVODU 

Banner eshop natucain 01

 

Vlasové tonikum Natucain zásobuje vlasy živinami jako je čočka, tymián a bambus. 

natucain hair activator

Čočka – Obsahuj velký podíl bílkovin a vitamínů. Vitamin A pomáhá při péči o vlasy, v jejich růstu a pomáhá obnovovat poškozené a stárnoucí tkáně, tedy i vlasy. Čočka obsahuje také biotin, který podporuje zdravou pokožku hlavy a zdravé vlasy.

Tymián – Zdroj vitamínů, minerálů a aminokyselin, které podporují růst vlasů. Zajišťuje dostatečnou výživu pro vlasy a prokrvení vlasové folikuly. Díky tymiánu také probíhá dostatečný průtok krve do pokožky hlavy, což má pozitivní vliv na růst vlasů.

Bambus – Bohatý na mnoho živin a vitamínů. Pomáhá v boji proti padání vlasů. Obsahuje draslík, který pomáhá stimulovat růst vlasů. Výsledkem jsou zdravější vlasy od kořínků ke konečnkům.

DALŠÍ INGREDIENCE

Voda, Triethyl-citrát, Glycerol, Extrakt z listů bazalky, Extrakt ze semen Glycine Max (sója), Extrakt z hrachu (Pisum sativum), Sorban draselný, Geraniol, Linalool, Limonen , Alkohol , Xantanová guma, Kyselina citronová, Extrakt ze semen cizrny (Cicer arietinum), Extrakt z oregana, Benzoan sodný, Kyselina sorbová, Eugenol, Citronellol, Citral

                                                                                         button

V čem spočívá síla Natucain?

MKMS24 je aktivní složka v Natucainu, získaná pomocí technologie kmenových buněk z výtažků z bambusu, tymiánu a čočky, která stimuluje růst vlasů přímo u kořínků vlasů a poskytuje vlasům všechny základní živiny, které potřebují k rychlému a silnému růstu. MKMS24 umožňuje prodloužit anagenní fázi růstu vlasů a zkrátit telogenní fázi, ve které vlasy běžně vypadávají. Výsledkem je výrazně menší vypadávání vlasů a rychlejší, efektivnější a silnější růst vlasů.

Vzorec je tak jedinečný a účinný, že je patentován.

Banner eshop natucain - all products 1

 


 

Natucain uvedl na trh tři pečující a energizující produkty pro vaše vlasy a pokožku hlavy. Nové veganské trio vlasové péče Natucain se skládá z šamponu, kondicionéru a masky.

Banner eshop natucain - wet line

Řada Wet line při použití s vlasovým tonikem tyto produkty podporují růst vlasů a dokonale doplňují produktové portfolio pro holistickou péči o vlasy. Produkty jsou zcela bez obsahu silikonů a sulfátů, což usnadňuje vlasové pokožce absorbovat aktivní složky pro silné a zdravé vlasy. Maska navíc zabraňuje lámání vlasů.

Spolu s klíčovou aktivní složkou kofeinem obsahují produkty i další superpotraviny jako je kurkuma, semínka amarantu, chia semínka, semínka quinoy a zázvorový extrakt, které čistí a pečují o všechny typy vlasů.

button


 

Natucain kompletní vlasová rutina 

Banner eshop natucain - rutina


 

NATUCAIN péče o řasy a obočí 
12 B&L

Sérum na růst řas podporuje jejich přirozený růst přímo u kořínků. Obsahuje patentovaný vzorec s MKMS24 pomáhá vašim řasám růst silnější a objemnější.

 • Až o 52 % delší řasy
 • První výsledky již po 6-8 týdnech používání
 • 100% přírodní původ
 • Dermatologicky testováno
 • Bez silikonů, parabenů, sulfátů
 • Snadno se nanáší pomocí přesného aplikačního štětce
 • Veganské

 

                                                                                                                                          button

Sérum na růst chloupků na obočí, které podporuje jejich přirozený růst přímo u kořínků. Obsahuje patentovaný vzorec s MKMS24.

06 B&L

 •      Až o 54 % hustější obočí
 •      První výsledky již po 6-8 týdnech používání
 •      100% přírodní původ
 •      Dermatologicky testováno
 •      Bez silikonů, parabenů, sulfátů
 •      Snadno se nanáší pomocí aplikátoru 2v1 a stylingového kartáčku
 •      Veganské

 

 

 

 

 

 

button