Výhodný set s Natucain Hair Activator & Scalp Brush

Tip
2 599 Kč
Skladem

Nejprodávanější set s dárkem ZDARMA.

Natucain unikátní vlasové tonikum + Natucain Scalp Brush ZDARMA 

Natucain je vlasové tonikum, které obsahuje ingredience 100% přírodního původu. Natucain zlepšuje růst vlasů o 93% a snižuje jejich vypadávání o 90%. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čím redukuje vypadávání vlasů a vede k jejich lepšímu růstů. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů. Díky Tangle Teezer scalp brush docílíte lepšího vstřebání tonika do pokožky hlavy, 

  • První výsledky za 8-12 týdnů
  • Přesná aplikace
  • Použití 1 - 2x denně. Jak aplikovat? Klikněte ZDE.
  • Žádné vedlejší účinky, lze použít i v těhotenství
  • Vyrobeno v Německu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natucain je vlasové tonikum, které obsahuje ingredience 100% přírodního původu. Natucain zlepšuje růst vlasů o 93% a snižuje jejich vypadávání o 90%. Základem je technologie MKMS24, která je obsažená v přípravku Natucain. Jedná se o přelomovou aktivní složku, která je tvořená ingrediencemi 100% přírodního původu, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čím redukuje vypadávání vlasů a vede k jejich lepšímu růstů. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů! 

  • Použití: Během prvního měsíce používání aplikujte 1 ml (= 6 stlačení pumpičky) ráno a večer na místa postižená ztrátou vlasů. Počínaje druhým měsícem aplikujte 1 ml (= 6 stlačení pumpičky) pouze jednou denně na místa postižená ztrátou vlasů. Nadále aplikujte vždy 1 ml produktu pro udržení vlasového růstu.

Více na našem blogu NATUCAIN BLOG

Natucain scalp brush na pokožku hlavy. 

- Podporuje krevní oběh
- Měkké a jemné masážní zuby
- Vyroben z bambusu a silikonu
- Perfektně padne do ruky
- Vhodný pro všechny typy vlasů

Jemná masáž pokožky hlavy měkkými silikonovými výběžky podporuje prokrvení a tím i optimální vstřebávání následných produktů. Masážní kartáč podporuje účinek našeho přírodního vlasového tonika. Masážní kartáč disponuje bambusovými a silikonovými materiály.

Použití:
Po každodenní rutině s šamponem a kondicionérem vmasírujte pomocí masážního kartáče vlasové tonikum cíleně do pokožky hlavy, čímž zlepšíte účinek, trvale posílíte růst vlasů a omezíte vypadávání vlasů.