Výsledky

Výsledky naší studie Natucain

Bez ohledu na to, zda je příčinou šedivějících vlasů věk, dědičnost, nemoc nebo stres, ztrácejí vlasy na kráse a cítíme se méně atraktivní. Jak proti tomu můžeme bojovat?

Chceme, aby se naši zákazníci znovu cítili ve svém těle krásně a atraktivně. Důvěřujeme Natucainu.

Ale pouhá důvěra při vypadávání vlasů nestačí. Proto jsme testovali účinnost našeho produktu v několika klinických studiích.

 

VÝSLEDKY VÝZKUMU – Pozitivní účinek na geny

V této klinické studii byl zkoumán účinek čtyř různých rostlinných extraktů na genovou expresi ve vlasových folikulech. V této studii byla složka MKMS24 zpracována na neutrální produkt, který byl aplikován po dobu 3 týdnů vždy ráno a večer na pokožku hlavy testovaných osob. Před a po ošetření bylo odebráno a analyzováno více než tucet folikulů, mezi nimi 30 genů, které jsou zvláště důležité pro fyziologii vlasů.

 

Výsledky prokázaly pozitivní změnu v genové expresi fibroblastového růstového faktoru 7* (FGF7) a nogginu, jakož i genů, které se podílejí na pigmentaci vlasů. Oba geny byly silně aktivovány složkou MKMS24.

 rayvdberg2_small

Exprese FGF7 se zvýšila po třech týdnech léčby o 62 % a u nogginu o 89 %. FGF7 byl stimulován u 8 a noggin u 13 z celkem 15 testovaných osob, což mělo pozitivní vliv na růst vlasů.

 IMG_0129 3_small

*FGF7 a nogginové proteiny jsou signální vazby, které jsou důležité pro vyvolání nové fáze růstu vlasů. Zatímco noggin inhibuje aktivitu „bone morphogenetic protein 4“ (BMP4), který hraje supresivní roli při přechodu z telogenní fáze zpět do anagenní fáze, FGF7 pomáhá instruovat zárodečné buňky vlasů, aby se množily a zahájily nový vlasový cyklus.

 IMG_0082_small

VÝSLEDKY VÝZKUMU – Pozitivní účinek na růst vlasů

V další studii byl 7% extrakt MKMS24 zpracován na neutrální produkt a testován na celkem 17 testovaných osobách, 7 ženách a 10 mužích. Testovaný produkt byl aplikován na definovanou oblast pokožky hlavy dvakrát denně po dobu 20 týdnů. Pomocí takzvaného „fototrichogramu“ byly ošetřené oblasti pokožky hlavy vyfotografovány zblízka před testováním a po testování. Poté byly fotografie vyhodnoceny pomocí speciálního softwaru, aby bylo možné provést analýzu růstu vlasů a počtu vlasových folikulů.

O dva dny později byla oholená oblast znovu vyfotografována, aby se ověřil počet vlasových folikulů v růstové fázi (anagenní).

Oblasti pokožky hlavy ošetřené extraktem MKMS24 vykazovaly zvýšenou hustotu vlasů v anagenní fázi (+ 21,7) a sníženou hustotu vlasů v telogenní fázi (-36,3). Na začátku 20týdenní léčby byla u testovaných osob zjištěna mírně zvýšená ztráta vlasů s přibližně 22 vlasy v telogenní fázi. Na konci studie bylo ve stejné zóně nalezeno pouze přibližně 12 vlasů v telogenní fázi.

 

Časté otázky o Natucainu

Může se Natucain Hair Activator používat v těhotenství a při kojení?

Natucain Hair Activator má 100% přírodní složení. Před použitím byste se měli poradit se svým lékařem.

Mohu používat Natucain Hair Activator po chemoterapii?

Pozitivní účinky produktu Natucain Hair Activator se prokázaly u lidí, kteří jej používali po chemoterapii, protože produkt neobsahuje hormony. V každém případě se před zahájením používání produktu poraďte se svým lékařem.

Mohu používat Natucain Hair Activator po transplantaci vlasů?

Ano, můžete používat (pokračovat v používání) Natucain Hair Activator 5-7 dní po transplantaci vlasů, jakmile se objeví první strupy. Je důležité, aby se nevyskytovala žádná zanícená nebo otevřená místa.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení